HAKKIMIZDA

about-image

GÜNPAR HAKKINDA

Firmamız 1997 yılında, İzmir’de kurulmuştur. Alçı levha, köşe profilleri ve makinalı sıva sistemleri konusunda alanında uzmanlaşmış olan firmamız, sektörün ihtiyacı olan kaliteli ürün ve hizmeti başarıyla sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz alçıpan profilleri, sıva köşe profilleri ve Günpar G8 alçı sıva makinasıyla inşaat alanındaki teknolojik gelişmelerin daima öncüsü ve lideri olmayı başarmıştır. Alçıpan profilleri, sıva köşe profilleri ve Brüt beton astarı üretimi yapan firmamızın ürünleri TSE, CE ve ISO belgelidir. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak adına yola çıkan firmamız geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Günpar A.Ş bünyesindeki son teknoloji ürünü makinalarla yıllık 15 milyon metre alçı ve alçı levha profili üretimi kapasitesine sahiptir. G8 markasıyla son teknoloji olarak üretmiş olduğumuz alçı sıva makinası ustaların en çok tercih ettiği alçı sıva makinası olmuştur.

Firmamız tüm yurt geneline ürün ve hizmet vermenin yanında, yaptığı ihracatlar ile de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.